ENGLISH
Aybar Tur Kimdir?
Aybar Tur yılların verdiği tecrübe ile kurulmuş olan seyahat acentasıdır. Firmamız bünyesinde uçak bilet rezervasyon, tur rezervasyon ve araç kiralama hizmetleri bireysel ve kurumsal müşterilere sunulmaktadır.
 
Firmamızın birinci hedefi; gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla siz müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servisleri ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel takım ruhu içinde sunmaktır. 
 
Turizm endüstrisi, iş dünyasındaki değişimlere cevap verebilmek için hızlı bir gelişim içindedir. Biz, Aybar Tur olarak bu değişimi hizmetlerimize en kısa sürede yansıtmanın yollarını etkili olarak araştırmakta, yapımızı ve hizmetlerimizi, değişen şartlara ve siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre sürekli geliştirmekteyiz. 
 
İş dünyasına verdiğimiz; butik hizmet; kişiye özel seyahat ihtiyaçlarında ürün çeşitliliğini geliştirmek ve farklılaştırmak bizim için her zaman ön plandadır. Farklı ve kurumsal ihtiyaçlara özel iş Seyahat Çözüm paketlerimizi; daha çok kurumsal iş ortağımız ile paylaşmak, bireysel müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek ve hizmet kalitemizi arttırarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak arzusundayız. 
Türk Hava Yolları Anadolu Jet Atlas Jet Bora Jet Sun Express Condor Corendon A sky Tui Fly AirBerlin Travel Fusion Air Arabia Galileo Amadeus Sabre Abacus Sita
Web Tasarım Buluter