ENGLISH
Hizmetlerimize Genel Bakış
Araç Kiralama Hizmetleri

Tatil ya da iş amaçlı gezilerinizde "Araç Kiralama" hizmeti sunan Aybar Tur, alanındaki öncü firmaların seçeneklerini aynı anda sunarak hem kolaylık, hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Konusunda uzman firmaların en uygun kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi, hızlı ve sorunsuz rezervasyon hizmeti ile tüm tatilinizi tek noktadan planlamanıza olanak sağlıyor.

 

 

Ücretsiz Adrese Teslim

Yurt içi araç kiralama rezervasyonlarınızda rezervasyon teslim seçeneklerinde "adrese teslim" yazısını gördüğünüz her ilde bu kolaylıktan faydalanabiliyorsunuz. Herhangi bir ek ücret ödemeden aracın eve, işyerine veya tatil yapılan şehir içi adrese teslim edilmesi hem vakit kazandırıyor, hem de rahatlık sağlıyor.

Yurt Dışı Araç Kiralama

Aybar Tur'un eksiksiz ve güvenli hizmet anlayışıyla 125 ülke ve dünya genelinde 17.000'i aşkın noktada, dünya markalarının hem güvenli, hem de hesaplı rent a car hizmetlerine online olarak ulaşmak mümkün. Yurt dışı araç kiralama hizmeti Holiday Cars işbirliğiyle gerçekleşiyor.

 

Filo Kiralama

Şirketiniz ya da kendiniz için uzun süreli veya uzun dönem araç kiralama taleplerinizde farklı firmaların alternatifleri sunuluyor. 1 aylık, 1 yıllık veya daha uzun süreli ya da toplu araç kiralama hizmeti istediğinizde Aybar Tur, size avantajlı fiyat seçenekleri sunuyor.

Kişiye Özel Hizmet

Kişiye özel araç kiralama hizmeti Aybar Tur'un sunduğu bir diğer ayrıcalık. Bireysel tatil amaçlı seyahatleriniz ya da iş gezilerinizde özel ve lüks bir araç tercih ediyorsanız, alternatifli hizmetler sunuluyor. Belirli şehirlerde sunulan bu hizmet ile ayrıcalıklı olduğunuzu hissedeceksiniz.

 

Transfer

Havalimanına ulaşım planınızı da Aybar Tur ile yaparak karlı çıkabilirsiniz. Aybar Tur, evinizden havalimanına veya uçaktan indikten sonra gideceğiniz adrese transferinizi ayarlayarak sizi taksi ücretinin stresinden kurtarıyor. Bireysel veya toplu transferleriniz için binek araçlardan, minibüse kadar değişebilen araç seçenekleri ile kalabalık olduğunuz durumda da rahat ediyor ve taşıyacağınız bagaj sayısına göre en uygun şekilde transferiniz ayarlanıyor.

Türk Hava Yolları Anadolu Jet Atlas Jet Bora Jet Sun Express Condor Corendon A sky Tui Fly AirBerlin Travel Fusion Air Arabia Galileo Amadeus Sabre Abacus Sita
Web Tasarım Buluter