ENGLISH
Hizmetlerimize Genel Bakış
Vize Hizmetleri
Aybar Tur yetkilileri konsolosluklarda siz değerli müşterilerimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza yapar, konsoloslukta sizi temsil eder. Aybar Tur sizin adınıza vize takibi yapma konusunda tam yetkilidir! Pasaport ve diğer gerekli evraklarınız bize ulaştıktan sonra en kısa sürede vize müracatınız yapılır ve başvuru sonucunuz yine en kısa sürede size ulaştırılır. Yılların verdiği tecrübe ile Aybar Tur sektöründe verilebilecek en iyi ve kaliteli hizmeti hedef alıp bu doğrultuda “Sürekli müşteri memnuniyeti” bilincini içinde yaşatarak çalışmalarına devam etmektedir.
 
Aybar Tur yıllardır uzman ve profesyonel kadrosuyla müşterilerimizi hızlı güvenilir sorunsuz hizmet vermektedir. Vize başvurularınız için gereken maksimum özeni ve itinayı göstererek siz değerli yolcularımızı gereksiz zaman kaybına yol açan bir çok formaliteden kurtararak işlemlerinizi en kısa zamanda sonuçlandırmayı kendisine ilke ve amaç edinmiştir. Sizlerde değerli zamanınızı konsolosluk önlerinde sıra beklemek bir çok formalite ve evrak hazırlamak için harcamayın.
 
Aybar Tur'un geniş pörtföyüne gelin sizleride ekleyelim. Sizlerde Aybar Tur ayrılıcığını yaşayın.
 
Türk Hava Yolları Anadolu Jet Atlas Jet Bora Jet Sun Express Condor Corendon A sky Tui Fly AirBerlin Travel Fusion Air Arabia Galileo Amadeus Sabre Abacus Sita
Web Tasarım Buluter